Tauer Group a.s.

Dovozce značky Argento do ČR.

Milady Horákové 357/4
568 02 Svitavy
Česká republika

IČ: 25921100
DIČ: 25921100

CZK: 2108894746/2700
IBAN: CZ3227000000002108894746
SWIFT: BACXCZPP

Firma zapsána 15.5.1999 v obchodním rejstříku, vedeného krajským soudem v Hradci Králové, oddíl B, vložka 1927.

E-mail: info@eargento.cz | Web: www.tauergroup.cz
E-shop: www.teshop.cz

Najdete nás na Facebooku

Slide modelová řada NDND je charakteristická přítomností nafukovacího dna, díky čemuž má tyto výhody: jednoduchá montáž a demontáž; lehká váha; mobilita a nízká cena. Nafukovací dno není v tuhosti nižší než u standardní překližkové podlahové desky. Jeho přítomnost v lodi lze považovat za výhodu, která maximálně odlehčí hmotnost soupravy jako celku (včetně vesel, sedadel a pumpy) a snadno se vejde do jednoho vaku. MODEL AM-290 NDND NAFUKOVACÍ DNO Slide Obrovskou výhodou těchto člunů je pevná podlaha s protiskluzovou úpravou a nafukovací kýl, který výrazně zpevňuje člun, mimořádně zlepšuje jízdní vlastnosti, zvyšuje celkovou stabilitu a dává uživateli pocit jistoty v každé situaci. MODEL AM-290 GRAY IDEÁLNÍ PRO TUZEMSKÉ VODNÍ PLOCHY Slide tento model byl inspirován touhou navrhnout prostorný, mobilní a obratný kompaktní člun. Je klasický: stabilní, promyšlený, citlivý a obratný. Je dostatečně široký, což umožňuje efektivně využívat prostor člunu a pohodlně cestovat i na dlouhé vzdálenosti. MODEL AM-320C VHODNÝ I NA MOŘE
POTŘEBUJETE PORADIT, JAK SPRÁVNĚ VYBRAT ČLUN A LODNÍ MOTOR? ZAJÍMAJÍ VÁS PRAKTICKÉ INFORMACE POUŽÍVÁNÍ ČLUNŮ A LODNÍCH MOTORŮ V ČR A CHORVATSKU?

Značka Tauer Boat představuje sérii velmi stabilních člunů určených hlavně pro použití s motory různých druhů.

Výroba „námořních“ člunů vyžaduje zvláštní zkušenosti, kvalitu a přesnost při výrobě těchto člunů a čluny Tauer Boat zaručují bezpečnost zákazníka, snadné použití, kvalitu a trvanlivost.

Pokud máte rádi vodní aktivity: rybaření, potápění, vodní sporty nebo si jen užívat vodu s dětmi, rodinou a přáteli, tyto lodě splní vaše očekávání.

Jsou kompaktní, rychlé, snadno se skládají a demontují. Ve sbaleném stavu zabírají minimum místa.

Tauer Boat nabízí lodě od nejmenšího modelu AM-230 (2,3 m) až po model AM-375S (3,75 m). K dispozici v různých velikostech a kapacitách pro každý účel. Švy lodi jsou oboustranně lepené, průměr válce 40 cm, čtyři nezávislé komory, masivní konstrukce paluby, vyztužený kýl.

No products were found!

No products were found!